E grimuar dhe veshur me ngjyra, kështu rri në vendin e punës Egzona

Date:

Egzona Muqiqi, vazhdon të tërheq publikun me fotot e saj provokuese.
Ani pse është pjesë e një familje të njohur, ajo prapë se prapë, ka zgjedhur që të punojë e të jetë e pavarur, shkruan ORAinfo.
Egzona në kryeqytet ka një biznes të saj privat, me rroba dhe fustane solemne.

Duke qenë se është pronarja e atij butiku, gruaja e Albatrit Muqiqit, shkon si zonjë në punë.
Së fundmi ajo ka postuar një foto, ku shihet e veshur me rroba ngjyra ngjyre, të cilat i shkojnë shumë asaj me stilin që ka.
Një gjë duhet pranuar se ajo gjithmonë mundohet të jetë në top-formë./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...