E kishte quajtur kriminele, Kallashi reagon pas arrestimit të Drejtorit të Policisë Kufitare

Date:

Gjatë ditës së sotme, është zhvilluar një aksion i madh i Inspektoratit Policor të Kosovës ndaj disa zyrtarëve policorë.

E gjatë këtij aksioni, janë arrestuar 50 zyrtarë policorë, në mesin e tyre edhe Drejtori i Policisë Kufitare, Nexhmi Krasniqi.

Si duket ky arrestim, i ka rikujtuar Kallashit një ngjarje të para shtatë viteve.

Kallashi ishte arrestuar në gusht të 2015-ës, ku muaj më pas, ajo në një intervistë pati deklaruar se komandati i atëhershëm i Policisë për rajonin e Prizrenit ishte sjellur keq me të gjatë shoqërimit në stacion policor.

Ajo këtë e ka ndarë me ndjekësit edhe sot, në një nga ato momente që dëshmon se “bota rrotullohet”.

“Qysh po më kujtohet fytyra jote kur the: Kqyrja fytyrën krimineles”, ka shkruar Kallashi në Instagram.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Brend i ri i grimit nga artisti shqiptar Ernesti

Ai është një nga artistët e grimit, ndër më...

Albiona Tasholli një asambleiste shembull, e guximshme dhe aktive

Albiona Tasholli,një asambleiste shembull në Komunën e Lipjanit,nga radhët...

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...