GazetaMax
LAJME

E konfirmon Policia: Vritet me kallash roja i Top Channel

Sonte rreth orës 01:00, në Mëzes, në rrethana ende të paqarta, nga persona ende të paidentifikuar, është qëlluar me armë zjarri në drejtim të ambienteve të Top Channel.

Si pasojë e të shtënave ka humbur jetën roja i sigurisë shtetasi P. K., 60 vjeç (punonjës i një shoqërie për ruajtjen fizike të objekteve).

Është ngritur grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna intensive për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, sekuestrimin e provave që do të shërbejnë për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Shërbimet e Policisë kanë ngritur pikat e kontrolleve dhe vijon puna për identifikimin e kapjen e autorëve.

Related posts

Kujt i pengon një parti e madhe, që përfaqëson shqiptarët nga Struga e deri në Kumanovë?

e-max

Deputeti irlandez – kryediplomatit Osmani: Ju admiroj për kualitetin dhe profesionalizmin që keni dëshmuar

e-max

Për shkak të aksidentit mbyllet për komunikacion aksi drejt VK Novosellë

e-max