GazetaMax
LIFESTYLE

Egzona shfaq trupin si peshk, kaq bukur po duket në fustan të bardhë

Egzona vazhdon dominimin e shtypit rozë.
Egzona në të shumtën e kohës komentohet për përzgjedhjet e veshjeve që bën.
Ajo për ndjekësit gjithmonë duket unike, andaj edhe qëndron në krye të medieve rozë, shkruan “Kosovarja”.
Me fustanin e bukur që është paraqitur se fundmi, ajo shkëlqen dhe trupi i saj duket si peshk.
Theksojmë, ajo dhe Albatriti janë prindër të 3 fëmijëve.
Për më shumë, shikojeni linjat e Egzonës sa bukur duket edhe pas lindjes së fëmijëve.

Related posts

Kanabisi shkakton depresion dhe nxit vetëvrasje

e-max

Gishtat e ënjtur mund të jenë shenjë e këtyre problemeve shëndetësore

e-max

A është uji me gaz i dëmshëm apo i shëndetshëm për sistemin tretës

e-max