Egzona shfaq trupin si peshk, kaq bukur po duket në fustan të bardhë

Date:

Egzona vazhdon dominimin e shtypit rozë.
Egzona në të shumtën e kohës komentohet për përzgjedhjet e veshjeve që bën.
Ajo për ndjekësit gjithmonë duket unike, andaj edhe qëndron në krye të medieve rozë, shkruan “Kosovarja”.
Me fustanin e bukur që është paraqitur se fundmi, ajo shkëlqen dhe trupi i saj duket si peshk.
Theksojmë, ajo dhe Albatriti janë prindër të 3 fëmijëve.
Për më shumë, shikojeni linjat e Egzonës sa bukur duket edhe pas lindjes së fëmijëve.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...