Engjellusha Salihu provokon rëndë në foton e fundit

Date:

Engjellusha Salihu u bë e famshme falë nënës së saj, por tani është në qendër të vemendjes.Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj, dhe kjo ka ndodhur edhe së fundmi, shkruan “Kosovarja”.
Engjëllushja ka postuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram.
Këngëtarja po duket shumë bukur dhe elegante, dhe po shkëlqen me një plaë pantollona të ngjitura të punura me gurë.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...