Erdhi “Katile ” nga Flutra Muriqi dhe Turab një hit i ri

Date:

“Katile” quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artistja Flutra Muriqi në bashkëpunim me Turabin. Kënga ështê mjaft e bukur dhe me një super kombinim duke siguruar se do të jetë një duet hit në muzikën shqiptare. Gjithashtu mësojmë se kjo këngë është punuar nga Nurtel dhe teksti shkruar nga Ghulo.Për këngëtaren Flutra Muriqi ky është projekti i saj i dytë muzikor. Ne ju ftojmë ta klikoni e ta dëgjoni në linkun më poshtë pasi vërtet është një super bashkëpunim.
https://youtube.com/watch?v=ktIHVDf0kfY&feature=share
e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...