GazetaMax
Lifestyle

Bujar Mustafa vjen me super hitin e rradhës

Një super projekt ka ardhur nga këngëtari tashmë i njohur Bujar Mustafa. E ka titulluar T’fala, ndërsa e ka punuar me tekst të Fadil Topallit, video nga A Films dhe të publikuar në platformën më të madhe në youtube, Arkiva shqip. Bujari është një nga emrat më të kërkuar të skenë shqiptare për momentin pasiqë ka realizuar shumë hite ndërsa vokali i tij është mahnitës.

Related posts

Si u bë franga shqiptare në vitet ’30 monedha më e fuqishme e Europës?! Kolapsi global i Kursit të Këmbimit që prodhoi ‘paradoks’ në vendin më të varfër të Evropës

Gazetamax.mk

Kafeja forcon sistemin tuaj imunitar

Gazetamax.mk

Dizza Berber Shop, vendi që duhet vizituar me lokacion në Haraçinë

Gazetamax.mk