GazetaMax
Lifestyle

Është nënë e tre fëmijëve, Egzona ekspozon linjat e saj përfekte!

Egzona Muqiqi, është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit.
Ajo ka kohë që është martuar me të dhe së bashku kanë tre fëmijë, shkruan ORAinfo.
Çifti në fjalë janë shumë të lumtur, ku secili prej tyre mundohet të i përkushtohet në maksimum familjes.
Ani pse është nënë me kohë të plotë, Egzona është edhe një grua shumë punëtore.

Ajo e udhëheqë një biznes privat, një butik me veshje elegante për femra.
Duke qenë se është në fushën e modës, Egzona mundohet që edhe në punë të shkojë me shumë stil.
Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.
Në këtë veshje ajo nuk heziton ta ekspozojë trupin e saj ‘si peshk’. /ORAinfo/

Related posts

Shyhretës nuk po ja lë ‘shenjë’ pleqëria, me këtë veshje po e rivalizon vajzën e saj

e-max

Uji me limon kundër lodhjes së mëngjesit

e-max

Anida Llane: Applause, the best catalyst for success

e-max

Leave a Comment