Fëmijët e saj janë bërë gati për martesë, mirëpo grimerja e shndërron në 20 vjeçare Adrianën

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar.
Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja, përcjell ORAinfo.
Ditë me parë, Adriana u nda nga i dashuri u saj me prejardhje nga Afrika, Keith Groeneveld.

E pas ndarjes deputetja e Vetëvendosjes vetëm sa i është shtuar bukuria.
Ajo se fundmi ka publikuar disa foto sapo ka dal nga frizerka.
E grimosur me shumë stil, Adriana po shkëlqen në pamje.
Adriana është nënë e katër fëmijëve dhe fëmijët e saj gati janë bërë për martesë, mirëpo aktorja po duket si 20 vjeçare në imazhet e fundit. /ORAinfo/

Të fundit në përqindje