GazetaMax
Lifestyle

Fjolla Morina del pa të brendshmet, ekspozon gjithçka

“Gjërat e mia janë shumë të çmendura për njerëzit bazë”, Fjolla Morina shfaqet gjysmë e zhv.eshur.
Këngëtarja, Fjolla Morina vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.
Pozat e saja provokuese në imazhe bëjnë që të tërheqin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë, shkruan lajmi.
Së fundmi këngëtarja është shfaqur mjaft provokuese dhe duke shfaqur linjat trupore.

“Unë kam mbaruar duke u shpjeguar. Gjërat e mia janë shumë të çmendura për njerëzit bazë”, ishte mbishkrim i këngëtares në fotografi.

Ndryshe Fjolla para pak ditësh festoi ditëlindjen e saj të 36-të singel, pasi para pak kohësh u nda nga biznesmeni Fisnik Syla.

Related posts

Bella dhe Gigi fitimet në Javën e modës i dhurojnë për Ukrainën

e-max

Artistja Antigona Bajrami me fenomenin e tik-tokut nga Bosnja Hi Babo vizitojnë spitalin e fëmijëve në Prishtinë

e-max

Shenja ‘jashtëzakonisht serioze’ e kolesterolit të lartë që mund të jetë e vështirë për t’u trajtuar

e-max

Leave a Comment