GazetaMax
LIFESTYLE

Genta Ismajli habit me postimin e fundit

Genta Ismajli njihet si ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.
Ajo çdo here ka qenë në qendër të vëmendjes edhe me detaje të jetës private.
E martuar me një biznesmen turk, Genta po gëzon jetë luksoze, përcjell ORAinfo.
Ndërsa se fundmi, këngëtarja është bërë nënë e dy binjakëve, një djali dhe një vajze.
Këngëtarja se fundi, në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një kujtim nga një perfomancë e shkëlqyer e saj.
Ajo po këndonte këngën e Tina Turner, e cila titullohet ” Proud Mary”. /ORAinfo/
Videon e gjeni me poshtë…

300x250

Related posts

Ndiheni të lodhur në çdo moment? 5 shenja që tregojnë se vuani nga rraskapitja emocionale

e-max

Parandaloni sulmin në zemër duke konsumuar dy mollë në ditë

e-max

LAB rrëfen për Radio 21 se cili është projekti i rradhës nê aktrim pas muzikës

e-max