Gëzimja me plot stil, kështu e përshtat veshjen me stinën e pranverës

Date:

Gëzimja e përshtat veshjen me stinën e pranverës.
Gëzimja në çdo kohë duket e zonja dhe shkëlqen.
Ajo duke qenë aktive në rrjete sociale, merr vëmendje në shumë raste duke kaluar në lajm, shkruan Kosovarja.

Sot, në një imazh që ka publikuar ajo në veshje i përshtatet stinës së pranverës.
Si gjithmonë, duke bukur në çdo imazh që publikon.
Për më shumë, shikojeni.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...