GazetaMax
Lifestyle

GJOKA sapo ka ardhur me një super projekt

E njohin për stilin e tij unik në muzikë ku deri më sot numëron disa projekte muzikore ku 5 prej tyre i ka edhe me klipe, e tani sapo ka publikuar këngën më të re. Ky është artisti GJOKA ku ka sjellë një projekt që mban titullin “Indonesia” me producent nga DonatBeats dhe tekst nga vetë ai, dhe videoklipi punuar nga Enis Nishori. Këngëtari për beat ka bashkëpunuar me artistin e huaj ThugStageBeats. Gjoka ka mjaft përkrahje nga të gjithë dhe ata që e dëgjojnë vlerësojnë muzikën që e bën. Artisti i zhanrit Trap Hip-Hop ka në plan që të sjellë së shpejti një mixtape, ndërsa deri atëherë le të dëgjojmë këngën që sapo ka dalë ku ka nisur të pritet mjaft mirë, ndërsa ka ritëm e duket se po dëgjon një artist internacional, dhe mund ta ndiqni keni dhe në linkun më poshtë.

 

Related posts

Fuqia e pabesueshme mjekësore e hipnozës

Gazetamax.mk

Trendi për dimër: Pallto ngjyrë të bardhë bore

Gazetamax.mk

Kafja nuk është e vetmja gjë që mund të ndihmojë kundër presionit të lartë të gjakut

Gazetamax.mk