GazetaMax
Lajme

Gruaja rrahu burrin e saj në Suharekë, arrestohet nga policia

Një grua është arrestuar dje në Suharekë, pasi sipas policisë e njëjta ka rrahur burrin e saj.
Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.
Njoftimi i plotë i policisë:
DHUNË FAMILJARE /Suharekë, 22.03.2022-21:30.Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshortin viktimën mashkull kosovar.
Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa, e dyshuara me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Related posts

Rexhepi: Partitë tjera duhet të mësojnë, BDI-ja është model

Gazetamax.mk

Mexhiti: Gjithçka është veç Qeveri Evropiane nuk është!?

Gazetamax.mk

Kurti nga Krusha e Madhe: Që jeta do të jetojë dhe e drejta do të fitojë është mësimi që na e japin gratë e Krushës

Gazetamax.mk