Milan merr lajmin e keq, lëndohet ylli i madh i skuadrës

Date:

Lajm i keq për Milanin, lëndohet ylli i skuadrës.
Lajm i keq për Rosonerët, lëndohet titullari i padiskutueshëm.
Pas fitores me Cagliarin, disa prej lojtarëve të Milanit janë grumbulluar me kombëtaret e tyre.
Njëri prej lojtarëve të Milanit që ka marrë ftesë nga kombëtarja e Francës është Mike Maignan.

Francën e presin miqësoret me Bregun e Fildishtë dhe Afrikën e Jugut, por problemet e para kanë lindur.
Mike Maignan ka ndjerë një shqetsim në tendinën e Akilit. Gjendja e tij është duke monitoruar, por ky fakt ka shqetësuar Milanin.
Rosonerët do të mbahen të përditësuar me gjendjen e portierit të tyre, i cili, siç dihet, është një nga pikat më të forta të formacionit që po kryeson Serie A dhe pretendon për titullin në fund të sezonit.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...