GazetaMax
Lajme

Grubi konfirmon Osmanin si koordinator të degës së Çairit: Të riaktivizojmë strukturën në degë dhe këshillat vendorë

I uroj punë të mbarë Bujarit në koordinimin e aktiviteteve të Bashkimit Demokratik për Integrim në Çair, ka shkruar zëvendëskryeministri Artan Grubi në rrjetin social facebook.

Me këtë, ai konfirmon zërat se Ahmeti e kishte caktuar Bujar Osmanin si koordinator të degës së Çairit.

“Krahas asaj të Kryetarit, Bujari ka edhe mbështetjen time në këto përpjekje për ta riaktivizuar strukturën në Çair pas tre viteve mungese të aktiviteteve partiake në degën tonë dhe në këshillat vendore në kuadër të degës”, vazhdon më tej Grubi.

https://www.facebook.com/ArtanGrubi/posts/756912195798301

Related posts

Ministri i Brendshëm bullgar, Demerxhiev nesër në Shkup

e-max

Ministri Peleshi vizitë zyrtare në Slloveni: Intensifikojmë bashkëpunimin në fushën e mbrojtjes dhe sigurisë

e-max

Ahmeti shpreh ngushëllime për familjen Ramadani pas humbjes së djalit të tyre

e-max