GazetaMax
Lifestyle

Harrojeni Norë, kaq bukur u duk nëna e saj në ditëlindjen e vajzës së madhe

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.
Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh, shkruan ORAinfo.
Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.
Nora edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzojë linja trupore përfekte.
Këngëtarja ka festuar ditëlindjen e 36-të.

Ajo ka organizuar një festë të madhe për ditëlindjen e saj ku ka ftuar shoqërinë e saj.
Aty assesi nuk ka munguar as nëna e saj, Syzana Tahirsylaj.
Në ditëlindjen e vajzës së madhe ajo ka ka shkëlqyer në pamje.
Këngëtarja veterane nuk po di të plaket dhe ketë e dëshmon me së miri në paraqitjen e saj në ditëlindjen e vajzës. /ORAinfo/

Related posts

Gjashtë gjërat që njerëzit e mençur nuk i thonë

Gazetamax.mk

Ju kujtohet “Gyneshi” nga seriali Më Fal, ja sa ndryshe duket sot ajo

Gazetamax.mk

Kenga Mori Qike nga ylli Elvira Fjerza dhe bilbili i Tropojes nje super hit

Gazetamax.mk