Haxhi Krasniqi dhe modelja Marigona Krasniqi kurorëzohen

Date:

Boksieri kosovar, Haxhi Krasniqi, zyrtarisht ka lidhur martesë me modelen Marigona Krasniqi.

Dy muaj pas fejesës, çifti në fjalë sot ka kurorëzuar dashurinë edhe me martesë.

Ka qenë vet modelja që ka publikuar disa fotografi në “Facebook”, teksa njoftoi se tani edhe zyrtarisht ajo mban mbiemrin Krasniqi.

“Zyrtarisht Krasniqi”, shkroi ajo.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...