GazetaMax
LIFESTYLE

Haxhi Krasniqi dhe modelja Marigona Krasniqi kurorëzohen

Boksieri kosovar, Haxhi Krasniqi, zyrtarisht ka lidhur martesë me modelen Marigona Krasniqi.

Dy muaj pas fejesës, çifti në fjalë sot ka kurorëzuar dashurinë edhe me martesë.

Ka qenë vet modelja që ka publikuar disa fotografi në “Facebook”, teksa njoftoi se tani edhe zyrtarisht ajo mban mbiemrin Krasniqi.

“Zyrtarisht Krasniqi”, shkroi ajo.

Related posts

Nora Istrefi sot feston ditëlindje, nuk do ta besoni sa vite ka mbushur

e-max

Vlerat ushqyese të fikut të detit

e-max

Parandalimi i djersitjes pasi të keni bërë dush është i lehtë, pakkush e di

e-max