I dashuri i saj biznesmen e ka ditëlindjen, Albina Kelmendi nuk përmbahet nw urimin e saj

“Se kur shpirti gjen shpirtin e vet mund të jetoj dhe një mijë vjet”
Këngëtarja e njohur nga Peja, Albina Kelmendi, rreth dy muaj më parë publike lidhjen e re të dashurisë.
Artistja shqiptare po shijon një romancë që një kohë të gjatë me biznesmenin e njohur, Valon Vataj.
Ajo së fundmi me rastin e ditëlindjes i ka bërë një dedikim të veçantë, ndërsa ka ndarë fotosesionin e parë të realizuar bashkë.

“Se kur shpirti gjen shpirtin e vet mund t’jetoj dhe një mijë vjet. Urime ditëlindjen dashuri”, ka shkruar ajo.
Të shumta kanë qenë urimet që ka marrë në hapësirën për komente nga miqtë e fansat e çiftit.

Albina përndryshe në showbizin shqiptar nuk është komentuar ndonjëherë për jetën private.
Vataj në tjetrën anën më parë ka qenë i martuar dhe nga marrëdhënia e mëparshme ka dy fëmijë.

Të fundit në përqindje