GazetaMax
Lifestyle

“Nuit Noir” nga Vlora dhe Kaltrina Neziri shfaqet sukseshëm në “Paris Fashion Week”

Dizenjatoret Vlora dhe Kaltrina Neziri, kanë shënuar një tjetër sukses në fushën e modës, duke u prezantuar denjësisht në një nga eventet më të mëdha, në “Paris Fashion Week”

Kompania e modës “Vlora&Kaltrina” janë shfaqur me 5 Mars me koleksionin e tyre “Nuit Noir” në “Palace Vendom”, shtëpinë e markave të njohura botërore, si “Chanel”, “Dior”, “Louis Vuitton”, “Cartier”, etj.

Koleksioni “Nuit Noir” i përbërë nga fustanet e zinj, elegant dhe të dominuar nga një dozë e fortë elegance dhe misteri, kanë marrë kritika pozitive nga të pranishmit, duke përfshirë median, personazhe VIP, influencer, etj.

Në intervistat dhënë pas prezantimit në “PFW”, motrat Neziri janë shprehur se kjo është një ëndërr e bërë realitet.

    

Related posts

Është 20 vite më re se ai, “Huani” na prezanton me gruan e tij joshëse

e-max

Fifi palohet si nuse – a po martohet?

e-max

Cika të cilën më e njohim si artiste të artit merr pjesë si juri online në SHBA

e-max