Iliri del për darkë me vajzën e tij, kaq bukur është rregulluar ajo

Date:

Iliri Shaqiri, është njëri nga artisët më të njohur, pasi që fama e tij është shtrirë përtej kufijve shqiptar.
Por, bujë të madhe, balerini shqiptar bëri me hyrjen dhe pjesëmarrjen e tij në Big Brother Albania Vip, shkruan ORAinfo.

Që më hyrjen e tij në atë shtëpi, u përfol se ai është njëri nga kandidatët e mundshëm e kyç për ta fituar çmimin e madh.
E ashtu ndodhi, Iliri në finale mposhti Donaldin duke marrë mijëra euro.Tani pas daljes, ai po shijon ditët më të bukura me familjen e tij të ngushtë.
Së fundmi ai ka ndarë një foto bashkë me vajzën e saj Emily. Sa bukur është rregulluar ajo./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...