Interi pas dyshes së dështuar të Real Madridit

Interi e dëshiron dyshen e Real Madridit.
Interi është interesuar për dyshen e Real Madridit, Dani Ceballos dhe Luka Jovic.
Klubi italian kërkon të përforcohet gjatë afatit kalimtar veror dhe po i mendon dy futbollistët e “Los Blancos” si transferime të duhura.
Sulmuesi serb, Luka Jovic është në huazim te Eintracht Frankfurt dhe nuk ka arritur të ambientohet në kryeqytetin spanjoll.
Në anën tjetër, Dani Ceballos ka shumë pak minuta me Real Madridin dhe e dëshiron largimin permanent nga atje.

Të fundit në përqindje