GazetaMax
Sport

Mbyllet pjesa e parë pa gola në ndeshjen Atletico Madrid – Manchester City

Mbyllet pjesa e parë: Atletico Madrid – Manchester City heshtin rrjetat.
Është mbyllur pa gola pjesa e parë në mes të Atletico Madridit dhe Manchester Cityt.
Përkundër disa mundësive të mira shënimi nga të dyja palët, ndeshja vazhdon të mbetet me rezultat “të bardhë”.
Ishin Citizens ata që e kishin më shumë iniciativën për ta gjetur rrugën e golit, por, përkundër përpjekjeve, kjo gjë nuk u arrit, shkruan lajmi.
Me këtë rezultat, mysafirët kualifikohen tutje pas rezultatit në ndeshjen e parë.

Related posts

AC Milani i gatshëm për përforcime, spekulohet transferimi i dy yjeve nga Lige 1

e-max

Grealish: Isha më i lirë tek Aston Villa

e-max

Juventus- Fiorentina, formacionet zyrtare

e-max

Leave a Comment