GazetaMax
Sport

Mbyllet pjesa e parë pa gola në ndeshjen Atletico Madrid – Manchester City

Mbyllet pjesa e parë: Atletico Madrid – Manchester City heshtin rrjetat.
Është mbyllur pa gola pjesa e parë në mes të Atletico Madridit dhe Manchester Cityt.
Përkundër disa mundësive të mira shënimi nga të dyja palët, ndeshja vazhdon të mbetet me rezultat “të bardhë”.
Ishin Citizens ata që e kishin më shumë iniciativën për ta gjetur rrugën e golit, por, përkundër përpjekjeve, kjo gjë nuk u arrit, shkruan lajmi.
Me këtë rezultat, mysafirët kualifikohen tutje pas rezultatit në ndeshjen e parë.

Related posts

Vetëm 70 sekonda për titullin kampion, fantastiku Kristjan Prenga hedh në tapet kundërshtarin

Gazetamax.mk

Barcelona konsideron shitjen e kartonit të Ter Stegen, pasi De Jong po refuzon largimin

Gazetamax.mk

Pse Dybala nuk do të ishte tradhtar nëse do të kalonte te Interi?

Gazetamax.mk