GazetaMax
LIFESTYLE

Jehonës nuk po ia zë bluza gjoksin e madh

Ajo është motra e këngëtares së njohur, Afërdita Dreshajt.
Influencierja e njohur shqiptare e rrjeteve sociale, ka vazhduar me foto befasi në rrjetet sociale
Bukuroshja shqiptare, Jehona Dreshaj, edhe sonte është shfaqur me një stil shumë më ndryshe në Instagram.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

E veshur me një palë veshje serioze, por të cilat kanë një të qarë që tregon barkun e saj të sheshtë, dhe gjoksin e madhe, Jehona ka bërë fotografi para një pasqyre.

Bukuroshja nga malësia e Tuzit është parë në udhëtim kohëve të fundit, ku brenda dy jave ajo është parë në Itali, Dubai dhe Maldive ku ka bërë foto dhe ato i ka postuar në rrjetet sociale.

300x250

Related posts

Marina harron që është bërë nënë, del pa të brendshme

e-max

Disa shpenzime për fëmijët janë të panevojshme

e-max

Pagjumësia e njëjtë si dehja nga alkooli

e-max