GazetaMax
LIFESTYLE

Si manikene, kështu e reklamon barkun jashtë Violeta

Viloletë Kukaj, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe mundohet që me atë aktivitete të i mbajë afër publikun e saj besnik, shkruan ORAinfo.
Me kalimin e viteve, ajo ka pësuar ndryshime rrënjësore në pamje, duke treguar kështu se kujdeset shumë për vetën e saj.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Turqisë për të kaluar disa ditë pushimi. Violeta, ka postuar disa foto, ku shihet e veshur me shumë stil.
Barku i saj jashtë ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Related posts

Shkaku, simptomat dhe si duket saktësisht trajtimi i goditjes në tru

e-max

Ushqimi që rinon trurin, me të paktën 10 vjet

e-max

Alarmante/ Rritje e lartë e infektimeve me Covid 19, bie interesimi për vaksinim

e-max

Leave a Comment