Juventus e do transferimin e yllit të Chelseas

Mesfushori i Chelseat, Jorginho është subjekt i interesimit të Juventusit zbulon Tuttomercatoweb.
Massimiliano Allegri, është një admirues i zjarrtë i 30-vjeçarit dhe dëshiron ta sjellë atë në Allianz Stadium gjatë verës si pjesë e një rindërtimi të madh të skuadrës, përcjell ORAinfo.

Kontrata aktuale e Jorginhos me Chelsea skadon në vitin 2023, por Thomas Tuchel është i etur që ai të qëndrojë në Stamford Bridge dhe do të kundërshtojë largimin e tij të mundshëm./ORAinfo/

Të fundit në përqindje