GazetaMax
Lifestyle

Ka shtuar goxha peshë, Remzie Osmani befason me pamje në postimin e fundit

Remzie Osmani vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në show-bizzin shqiptar.
Që kur u paraqit në skenë, ajo spikati me zërin e saj të veçantë, duke fituar kështu një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.
Ani pse ka kaluar kohë e gjatë, Remzia edhe sot është shumë e angazhuar nëpër koncerte dhe është pjesë e shumë dasmave dhe ahengjeve familjare.

Duke qenë se vazhdimisht është në skenë, ajo detyrimisht duhet të kujdeset për dukjen e saj.
Mirëpo së fundmi këngëtarja nga Mushtishti duket se ka shtuar goxha peshë.
E veshur me fustan të gjatë, vërehet se këngëtarja i ka shtuar disa kilogramë.
Sidoqoftë, edhe me disa kilogramë me tepër ajo po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

Related posts

Çfarë bëjnë ndryshe të rinjtë sot?

e-max

Netflixi do t’i anulojë llogaritë e konsumatorëve që nuk kanë qenë aktiv për më tepër se një vit

e-max

Learta shkon në Zvciër, kështu e pret nënë e saj

e-max

Leave a Comment