Zbulohet fanella e Interit për sezonin e ardhshëm

Date:

Superdizajn, zbulohet fanella e Interit për sezonin e ardhshëm.
Nike ka bërë një punë të shkëlqyeshme!
Inter javën e ardhshme do të përballet me Juventusin, ndeshje e vlefshme për xhiron e 31 të Serie A.
Neroaxurët janë në krizë rezultatesh dhe synojnë fitoren ndaj rivalëve të përjetshëm në Torino.
Portali i njohur për fanella FootyHeadlines, ka zbuluar fanellën e Neroaxurëve për sezonin e ardhshëm.
Sponsori kryesorë në fanellë do të jetë Digitalbits ashtu si Roma.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...