GazetaMax
Sport

Zbulohet fanella e Interit për sezonin e ardhshëm

Superdizajn, zbulohet fanella e Interit për sezonin e ardhshëm.
Nike ka bërë një punë të shkëlqyeshme!
Inter javën e ardhshme do të përballet me Juventusin, ndeshje e vlefshme për xhiron e 31 të Serie A.
Neroaxurët janë në krizë rezultatesh dhe synojnë fitoren ndaj rivalëve të përjetshëm në Torino.
Portali i njohur për fanella FootyHeadlines, ka zbuluar fanellën e Neroaxurëve për sezonin e ardhshëm.
Sponsori kryesorë në fanellë do të jetë Digitalbits ashtu si Roma.

Related posts

Publikohet formacioni zyrtar i Real Madridit ndaj Chelseas

Gazetamax.mk

Joao Felix kërkon të qëndrojë te Barça

Gazetamax.mk

Zyrtare: Drummond te Bulls, do ta ketë numrin 3

Gazetamax.mk