Kaq e pati, detaj qe zbulon se Adriana Matoshi është ndarë nga i dashuri i saj!

Date:

A merr fund lidhja super e famshme? Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj nuk ndjekin njëri-tjetrin në Instagram
Lidhja shumë e komentuar në Kosovë, ajo e aktores Adriana Matoshi me futbollistin belg, Keith Oëen Groeneveld, sipas raportimeve të mediave ka përfunduar.

Ndërkaq, në rrjetin social, Instagram, aty ku aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës e ka shpërfaqur lidhjen e dashurisë që e kishte me futbollistin, shihet se ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin.
Patjetër që kjo nuk definon se lidhja e tyre ka marrë fund, por në botën e “show biz”-it, kjo është prej të parave shenja që ciftet e deklarojnë ndarjen e tyre, raporton express.
Matoshi gjithmonë ka treguar se sa e lumtur dhe sa e dashuruar është me futbollistin, lidhja e së cilëve është komentuar shumë në Kosovë.

Ata janë gjykuar për diferencën në moshë, por kjo nuk e ka penguar aktoren që ta shijojë e ta ekspozojë lidhjen e saj.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...