GazetaMax
Lifestyle

Këngëtarja Ganja ka ardhur vërtetë me hitin e kësaj vere

Padiskutim që e keni dëgjuar e ridëgjuar gjatë këtyre ditëve super këngën e ardhur nga artistja e njohur e hiteve shqiptare Ganimete Abazi- Ganja. Quhet ” Bllok” bashkëpunimi i saj me talentin e ri Turabi dhe kënga është kthyer në një sensacion ritmik të kësaj vere. Jo vetëm po dëgjohet në çdo radio e makinë por shikueshmëria dhe pse quhet HIT me të madhe është dhe në kanalin Youtube. Por a do të jetë vetëm kjo kënga e verës nga Ganja apo do të sjellë projekte të tjera pritet të shihet, pasi ajo së bashku me grupin e njohur Pro Band janë shumë të kërkuar në gëzimet familjare sidomos gjatë verës e ku si ata mbrëmjen dhe atmosferën se bën askush tjetër. Klikoni dhe ridëgjoni më poshtë hitin e kësaj vere.

Related posts

Përbërësi i mëngjesit që mund të parandalojë ‘blloqet’ që çojnë në goditje në tru, sipas studimit

e-max

Vildane Zeneli humb përsonin e dashurtë saj

e-max

Dafina Zeqiri flet për jetën e saj private pas ndarjes

e-max