Kështu po e përjeton Adriana ndarjen nga Keith

Date:

Adriana kështu e përjeton ndarjen nga Keith.
Ditëve të fundit është përfolur shumë rreth raportit të Adrianës dhe Keithit.
Dyshja në shumë aspekte e kanë vulosur se dashuria e tyre ka marr fund, shkruan Kosovarja.
Siç duket kjo gjë nuk ka ndikuar fare tek aktorja, ku ajo vazhdon jetën në mënyrën më të mirë, duke u ekspozuar me grim të bukur dhe shkëlqen.
Theksojmë, kjo gjë ende nuk është e konfirmuar ende nga asnjëri, veçse nuk kanë foto bashkë dhe nuk e ndjekin njëri tjetrin.

Mbetët të shihet se çfarë po ndodh mes tyre.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...