Klajdi Haruni sjell versionin më romantik të këngës “Jetike” të Semit

Date:

“Jetike” është një nga këngët më të dëgjuara, ndonëse ka një vit që është publikuar.

Ky projekt muzikor që u punua nga Threedots dhe u këndua nga Semi Jaupaj, e cila konkuroi në festivalin Kënga Magjike.

“Jetike” ka arritur miliona klikime në Youtube, ndërkohë këndohet nga të gjithë.

Më i fundit që ka publikuar një “mini-cover” është këngëtari i njohur, Klajdi Haruni, i cili ka sjell një version tepër romantik, duke u pëlqyer shumë.

Klajdi ka marrë shumë komente, madje kanë qenë të shumtë personat të cilët i kanë kërkuar ta bëjë “cover-in” e plotë.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Brend i ri i grimit nga artisti shqiptar Ernesti

Ai është një nga artistët e grimit, ndër më...

Albiona Tasholli një asambleiste shembull, e guximshme dhe aktive

Albiona Tasholli,një asambleiste shembull në Komunën e Lipjanit,nga radhët...

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...