GazetaMax
Sport

Klubi i Kickboksit Wolf përmbyll me shumë suksese vitin 2023

Klubi i Kickboksit Wolf ka përmbyllur vitin me sukses. Pjesëmarja e fundit në Vlorë Vlorë të Shqipërisë me 3 fitore edhe atë Alban Sherifi mori vendin e parë në K1 në moshë të rritur kurse Adian Sulejmani dhe Ron Sulejmani, të dy vëllezër morën vende të para në disciplinën lowkick. Në anën tjetër trajneri Hatip Murtezani shprehet i kënaqur me rezulatet e vitit që lamë pas premtohet edhe më shumë se vitin e ardhshëm do kenë edhe më shumë rezultate.

Related posts

Real Madrid e shohin Man Cityn si rivalin direkt për Jude Bellingham

Gazetamax.mk

Mbappe dhe Haaland të vendosur për një rivalitet afatgjatë – synim rekordi i golave të Ronaldos dhe Messit

Gazetamax.mk

Reagimi i lojtarëve të Plzen, kur kuptojnë se në grup kanë Barcelonën, Bayernin e Interin (VIDEO)

Gazetamax.mk