GazetaMax
LAJME

Kompania shqiptare bën instalimin e rrjetit 5G në stadiumin e Hamburgut ku do të luhet kampionati europian

Firma e njohur në Gjermani “G Netz” me pronar Gazmend Hamiti nga Vushtrria po bëjnë instalimin e rrjetit 5G në stadiumin e Hamburgut ku do të luajë kombëtarja shqiptare në kampionatin Europian më 19 qershor kundër Kroacisë. Edhe një sukses i radhës i firmës së njohor “G Netz”.

Related posts

Moti sot me vranësira dhe reshje të përkohshme shiu

e-max

Bëhuni gati! Ana, Arta dhe Anisa vijnë me hitin e radhës

e-max

Pendarovski: Nuk përjashtohet mundësia që në “listën e zezë” të SHBA të gjenden edhe funksionarë aktualë

e-max