GazetaMax
Lifestyle

Luan Qallaku godet në shenjë me projektin e fundit kushtuar dashurisë

Një super projekt që në fillim ka pasur sukses duke u dëgjuar dhe klikuar ka ardhur nga këngëtari i njohur Luan Qallaku të cilin e ka titulluar “Të dua”, një këngë dashurie e punuar me mjaft mjeshtri nga Granit Gashi dhe Dardd derisa teksti është shkruar nga Granit Gashi kurse video e punuar nga A Films. Këngëtari Luan Qallaku deri më tash nuk është ndalur duke publikuar projekte mjaft të bukura të cilat shënojnë një karierë mjaft të bukur artistike për atë. E këtë vit ai e nis mbarë me këngë dashurie të cilën mund ta dëgjoni në vazhdim:

Related posts

Klea Llagonia rrëmben kurorën e më të bukurës shqiptare Miss Shqipëria

Gazetamax.mk

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Gazetamax.mk

Kris Kolo freskia më unike e Kënga Magjike 2022

Gazetamax.mk