GazetaMax
Sport

Kosova kalon në epërsi ndaj Zvicrës me një super gol nga Rashica

Kosova në epërsi ndaj Zvicrës, shënon Rashica.
Është zhbllokuar ndeshja mes Zvicrës dhe Kosovës.
Kosova doli mirë përpara me Zymer Bytyqin, i cili dha një pasim të mirë për Milot Rashicën, shkruan lajmi
Rashica mposhti kundërshtarin në minutën e 52′.
Mbetet të shihet nëse Kosova do t’ia dalë të ruajë epërsinë deri në fund.

Related posts

Shqipëria vetëm barazim me Gjeorgjinë

Gazetamax.mk

Bellingham do t’i refuzojë skuadrat angleze për të kaluar te Real Madrid

Gazetamax.mk

Përsëri lëndohet Lukaku, mungon ndaj Bajernit

Gazetamax.mk