GazetaMax
Lifestyle

Miranda vendos grim të rëndë, bëhet si nuse

Miranda rregullohet e bëhet si nuse.
Miranda Hashani është një ndër emrat më të njohur në mediet rozë.
Në shumë aspekte ajo kalon në lajm, duke shkëlqyer në çdo kohë me stilin e saj, shkruan Kosovarja.
E veshur me fustan të bukur dhe grim perfekt, Miranda shkëlqen dhe duket si nuse.
Po ashtu, edhe në skenën muzikore ajo mbetet aktive me këngë të ndryshme.

Related posts

Parandalimi i djersitjes pasi të keni bërë dush është i lehtë, pakkush e di

Gazetamax.mk

Kur Shyhretja vishet njëjtë me Engjin, më e mirë e ëma apo e bija?

Gazetamax.mk

Plas keq mes Efit dhe Filloretës: ‘Je për të të ardhur keq’

Gazetamax.mk