Kujt po ia dedikon këto fjalë Beatrixa? “Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër”

“Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër”, kujt po ia dedikon këto fjalë Beatrixa?
Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj, që nga hyrja në reality-show “Big Brother Albania VIP” ka arritur të grumbulloi një numër të madh të ndjekësve.
Gjatë kohës që ishte në shtëpi, Beatrixa u lidh me aktorin, Donald Veshaj, por pas përfundimit të këtij reality-show duket se gjërat jashtë nuk shkuan ashtu siç i kishin menduar dhe marrëdhënia e tyre përfundoi.
Ndërsa, së fundmi këngëtarja kosovare ka publikuar në rrjetin social “TikTok” një video, e që ndjekësit kanë aluduar se ajo i ka dërguar një mesazh të ‘koduar’ ish të dashurit.
“Unë super femër, më rrinë të gjithë meshkujt nga mbrapa. Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër, më shiko pak”- thotë Beatrixa në videon e publikuar në “TikTok”.

Të fundit në përqindje