GazetaMax
Lifestyle

Kush e bëri kaq të lumtur Teuta Krasniqin!

Teuta Krasniqi është një ndër aktoret me të dashura në publikun shqiptarë.
Përveç se është e suksesshme në jetën profesionale, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo.

Shumicën e kohës ajo ia kushton vajzave dhe bashkëshortit të saj dhe duket se më të vërtetë janë një familje e lumtur.
Se fundmi Teuta ka publikuar një foto ku shfaqet me disponim të mirë.
E rregulluar bukur dhe duke buzëqeshur, kur e ka bërë kaq të lumtur Teutën? /ORAinfo/

Related posts

Sa është e rëndësishme të nisni ditën duke pirë ujë

Gazetamax.mk

Reperi Dezo gati me hitin e rradhës

Gazetamax.mk

Pesë gjërat e jashtëzakonshme që bën truri kur je në gjumë

Gazetamax.mk