GazetaMax
LIFESTYLE

Kush e bëri kaq të lumtur Teuta Krasniqin!

Teuta Krasniqi është një ndër aktoret me të dashura në publikun shqiptarë.
Përveç se është e suksesshme në jetën profesionale, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo.

Shumicën e kohës ajo ia kushton vajzave dhe bashkëshortit të saj dhe duket se më të vërtetë janë një familje e lumtur.
Se fundmi Teuta ka publikuar një foto ku shfaqet me disponim të mirë.
E rregulluar bukur dhe duke buzëqeshur, kur e ka bërë kaq të lumtur Teutën? /ORAinfo/

Related posts

“Ishte menjëherë pas lindjes së vajzës”/ Getoar Selimi rrëfen si zbuloi se vuante prej 5 vitesh nga tumori pa e ditur: Doktori më tha që mund të humbisja zërin

e-max

Si të shpëtoni nga fryrja, kapsllëku dhe thartira gjatë shtatzënisë

e-max

Fotografi i njohur Enis Tollumi, pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

e-max

Leave a Comment