Ky është gjygjtari që do ta referojë ndeshjen Kosova – Burkina Faso

Date:

Eldorjan Hamiti do të referojë ndeshjen Kosova – Burkina Faso.
Eldorjan Hamiti nga Shqipëria, do të jetë gjyqtari kryesor për miqësoren e Kosovës me Burkina Faso.
Kosova do të përballet në miqësoren e parë të muajit mars, me ekipin nga Afrika, Burkina Faso.
Gjyqtari kryesor për këtë ndeshje do të jetë Eldorjan Hamiti nga Shqipëria, transmeton lajmi.net.
Ai ka referuar vetëm një ndeshje miqësore ndërkombëtare, gjithashtu ka referuar në Kupën e Shqipërisë si dhe Kualifikimet e UEFA Konferencë Ligë.
Miqësorja e Kosovës ndaj Burkina Faso zhvillohet sot, me fillim nga ora 18:00

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...