Ky është moti për sot

Shkup, 22 prill – Gjatë ditës do të ketë re dhe diell. Shpejtësia e erës do të jetë e lehtë kurse lagështia e ajrit do të jetë e madhe pasi do të ketë mundësi që të rriten reshjet.

Temperaturat ditore do të lëvizin nga 8 deri në 22 gradë Celsius.

Gjatë ditëve në vazhdim pritet të përmirësohet moti dhe të ngriten temperaturat.

Të fundit në përqindje