GazetaMax
Sport

Ky lojtar do të nënshkruajë me Juventusin

Mattia Perin, do të nënshkruajë një kontratë të re me Juventusin, thotë Calciomercato.
Kontrata aktuale e portierit skadon në fund të sezonit, por ai dhe Juventus duan të vazhdojnë partneritetin e tyre dhe janë afër arritjes së një marrëveshjeje për një zgjatje, përcjell ORAinfo.

Marrëveshja e re do të zgjasë deri në vitin 2024 me një opsion për t’u zgjatur për një vit tjetër./ORAinfo/

Related posts

Autobiografia e Fury – e nisi festën në ora 7 në mëngjes duke pirë birra, pas fitores ndaj Whyte

Gazetamax.mk

Arsenali nuk e kanë ndërmend të bëjnë ofertë për Tielemans

Gazetamax.mk

FC Shkupi keqtrajtohet nga irlandezët – i bën thirrje për intervenim MPJ-së së Maqedonisë së Veriut

Gazetamax.mk