GazetaMax
Sport

Ky lojtar do të nënshkruajë me Juventusin

Mattia Perin, do të nënshkruajë një kontratë të re me Juventusin, thotë Calciomercato.
Kontrata aktuale e portierit skadon në fund të sezonit, por ai dhe Juventus duan të vazhdojnë partneritetin e tyre dhe janë afër arritjes së një marrëveshjeje për një zgjatje, përcjell ORAinfo.

Marrëveshja e re do të zgjasë deri në vitin 2024 me një opsion për t’u zgjatur për një vit tjetër./ORAinfo/

Related posts

Bombë nga Franca: Zidane merr drejtimin e PSG-së në fund të sezonit

e-max

Ndahen miqësisht Zvicra e Kosova

e-max

Reja: Me drejtuesit do të gjejmë zgjidhje për të ardhmen

e-max

Leave a Comment