GazetaMax
LIFESTYLE

Sara vishet me shumë stil, me këtë bukuri do ta lë pa fjalë PM

Sara Berisha, vazhdon të jetë një femër shumë e komentuar.
Ajo bëri bujë të madhe me hyrjen e saj në Big Brother, ku vëmendjen më të madhe e mori që kur krijoji një lidhje dashurie me DJ kosovar, PM, shkruan ORAinfo.

Lidhja e tyre ka vazhduar edhe jashtë dhe duket se janë një çift shumë i dashuruar. E famën që e mori nga BIG-u, ajo ia pa “hajrin”, pasi ajo fitoi një punë të re, duke u bërë moderatore e një emisioni.
Duke qenë se është vazhdimisht pjesë e ekranit, ajo kujdeset gjithmonë për stilin e saj të veçantë.
E veshur me ngjyra, Sara me këtë veshje do ta “çmend” DJ PM./ORAinfo/

Related posts

Kujdesi ndaj lëkurës, pesë hapat që duhet t’i bëni çdo mëngjes

e-max

Kusari: Shëndeti i popullsisë është në rrezik

e-max

Kurrizi çelik i fortë: Bëni këtë ushtrim dhe kurrë më nuk do të ndieni dhimbje shpine!

e-max

Leave a Comment