GazetaMax
LIFESTYLE

Labi një burrë i kujdesëshëm, ky është urimi i tij emocionues për ditëlindjen e bashkëshortes

Labi vjen me një urim emocionues për ditëlindjen e bashkëshortes.
Moderatori, Labinot Gashi ka disa vite që është martuar.
Labinoti në rrjete sociale ndan fotografi të ndryshme së bashku me bashkëshorten, Qëndresen.
Së fundmi përmes një postimi në “Instagram” ai ia ka uruar Qëndresës ditëlindjen.

“Urime ditëlindjen gjysma ime, festofshim gjithmonë bashkë” ishte mbishkrimi i moderatorit.
Rikujtojmë se Labi dhe Qëndresa janë prindër të një vajze.

Related posts

Zbulohen katër barnat e zakonshme që nuk duhet të pini kurrë alkool derisa i përdorni

e-max

Albora orat më të veçanta në treg

e-max

Hulumtimi ka treguar: Birra “ujit” mendjen, “shuan” memorien

e-max

Leave a Comment