Si në përralla, Shkurte Gashi u befasua këndshëm nga burri i saj

Date:

Shkurte Gashi u surprizua sot nga bashkëshorti i saj Alberti.
Këtë herë ai vendosi t’i lë anash dhuratat super të shtrenjta dhe t’i bëjë diçka më të këndshme.
Në një karrocë romantike në pink, ai ka marrë Shkurten dhe dolën për një shëtitje.
Edhe në këtë fotografi, veshja e Shkurte Gashit merr vëmendjen.
Ndryshe, Shkurta dhe Alberti kanë një djalë njëvjeçar i cili quhet Mal.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...