GazetaMax
Lifestyle

Learta befason Egzona Muçiqin, i reagon publikisht

Learta Jakupi i reagon Egzona Muçiqit publikisht.
Si njëra ashtu edhe tjetra, u bënë të njohura falë familjeve në të cilat u martuan.
Learta Jakupi u martua me djalin e madh të këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, ndërkaq Egzona me Albatrit Muçiqin, të birin e Merita e Nysret Muçiqit.
Siç duket, dy nga rejat e njohura e të përfolura të estrades kanë raporte të mira mes vetë, madje shpesh e komentojnë njëra-tjetren, shkruan Kosovarja.

Poshtë fotos së fundit të Egzones, ka reaguar me dashamirësi Learta duke i dërguar disa emoji me zemra në sy.

Related posts

Kujt ia dedikon projektin “Ajo o flakë”, këngëtari Kujta?

e-max

Kur dy njerëz janë të destinuar të qëndrojnë së bashku, herët a vonë do të takohen përsëri

e-max

Pasojat e gjumit të pakët dhe atij të tepërt

e-max

Leave a Comment