GazetaMax
Sport

Lewandowski-Barcelona, vjen lajmi i papritur

Robert Lewandowski, ende nuk ka vendosur se ku është e ardhmja e tij, pavarësisht raporteve se ai ka pranuar t’i bashkohet Barcelonës.
Gazeta spanjolle Sport raportoi të dielën se sulmuesi ka rënë dakord të kalojë në Camp Nou këtë verë pasi ai është në kërkim të një sfide të re,përcjell ORAinfo.

Raporti thotë se Barça është gati t’i japë atij një kontratë katërvjeçare dhe t’i paguajë Bayernit deri në 60 milionë euro (50 milionë £/66 milionë dollarë) për ta blerë atë./ORAinfo/

Related posts

E konfirmon Lampard: Jemi në bisedime për kontratën e Iwobit

Gazetamax.mk

Gavi shumë afër rinovimit me Barcelonën

Gazetamax.mk

Tottenham afër marrëveshjes me lojtarin e Juventusit

Gazetamax.mk