GazetaMax
Lifestyle

Ju kujtohet “Gyneshi” nga seriali Më Fal, ja sa ndryshe duket sot ajo

Serali “Më Fal”, vazhdon që edhe më tutje të transmetohet në ekranet televizive shqiptare.
Ani pse ka kohë të gjatë që është në transmetim, ai vazhdon të jetë shumë i pëlqyer nga një audencë e madhe, shkruan ORAinfo.
E njëra nga personazhet më të dashura për pulikun, ishte “Gyneshi” vajza e Feridës dhe Gjynejtit.

Që nga koha e xhirimeve të serialit ka kaluar vite, dhe sot Gyneshi është një adoleshente.
Ja sa shumë është rritur ajo./ORAinfo/

Related posts

Femrat shqiptare që na bëjnë krenar, një ndër to edhe Cika, ja suksesi tjetër

Gazetamax.mk

Nuk duhet ta bëni kurrë këtë gjë kur jeni në tualet

Gazetamax.mk

8 sjelljet “e zakonshme” për të cilat ndahen çiftet

Gazetamax.mk