GazetaMax
Sport

Liverpool heq dorë nga transferimi i yllit i madh

Liverpool nuk do t’i bashkohet garës për Declan Rice këtë verë, pavarësisht dashurisë së Jurgen Klopp për anglezin, thotë Football Insider.
Mesfushori i West Ham, Rice, do të jetë subjekt i ofertave të shumta me buxhet të madh nga një mori skuadrash në Premier League pas një viti tjetër të bukur në stadiumin e Londrës, përcjell ORAinfo.

Por Reds nuk do të jenë në mesin e tyre, pavarësisht dashurisë së menaxherit të tyre dhe nevojës për një mesfushor të ri, pasi ata nuk do të jenë të gatshëm të ndjekin çmimin e tij të lartë të pritur nga rivalët./ORAinfo/

Related posts

Neymar nuk e di nëse do të luaj në një tjetër botërorë: Kemi shumë kualitet, mund të shkojmë larg

Gazetamax.mk

Bale te gjiganti i Serie A me parametra zero

Gazetamax.mk

Barcelona i vihet pas yllit të Man Cityit

Gazetamax.mk