Lola merr vëmendjen me xhinset e saj, duket si vajzë e re

Date:

Lola Haradinaj si vajzë e re.
Lola Haradinaj, u bë e njohur duke qenë bashkëshortja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj.
Me bukurinë dhe stilin e saj të veçantë krijoi fansat e saj në rrjetet sociale, ku ajo është mjaft aktive me postime nga jeta e përditshme.
Para disa muajsh ajo filloi edhe projektin e ri në emisionin “VIP Dado”, në “Top Channel Albania”.

Lola tashmë numëron mbi 62 mijë ndjekës në Instagram, ku së fundi ka marë vëmendje me një fotografi ku është shfaqur si vajzë e re.
Veshur në gjinisë dhe një bluzë me dekolte paksa të hapur ajo dukej mjaft e thjesht dhe e bukur.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...